English ŠŸŠ¾-руссŠŗŠø
     
     
 
     
     
     
     
 
Klausiate - atsakome
 

Tema: Ar montuojant jūsų siūlomas tvoras atliekami suvirinimo darbai, naudojami elektriniai pjovimo įrankiai? Ar galite sumontuoti tvorą, kur kelių kilometrų atstumu nėra elektros įvado?

UAB Defensas atsako:
Tvoros yra sementinės t.y. surenkamos iš atskirų dalių, todėl nereikia nieko virinti. Elektra reikalinga tik vienfazei botono maišyklei. Jeigu nera elektros įvado naudojame elektros generatorių.

 

Tema: Sveiki, Jus siulote specialius stulpus tinklinei tvorai, bet paprastus vamzdzius naudoti yra pigiau.. Koks skirtumas kokie?

UAB Defensas atsako:
Sveiki, Daugelis žmonių betonuoja vamzdžius, bet tada iškyla dilema kaip pritvirtinti tinkla.. tas klausimas dažniausiai sprendžiamas prisukant tinklą su savisriegiais varžtais arba tempiamos vielos stulpo apačioje ir viršuje, o tada prie jos su viela pritvirtinamas tinklas. Pirmu atveju didelė tikimybė, kad vertikali tinklo viela neprisitems prie stulpelio ir nebus galima pritvirtinti tinklo ant to stulpelio, antru atveju neisitems tinklas ir tvora bus kaip "burė". Antras variantas tinka regztam tinklui tvirtinti. Virintas tinklas tempiamas tik i šonus ir jam nereikia jokių vielų. Mūsų siūlomas "omega" formos stulpelis turi juostą prie kurios specialiomis sąvaržomis yra tvirtinamas tinklas. Jei vertikali viela neprisitempia iki stulpo, tai galima tvirtinti ir horizontalia viela, nes viela yra prispaudziama su sąvarža prie stulpo.

 

Tema: Sveiki, Norėjau paklausti. Aš turiu sodybą. Ir norėčiau ją apsitverti tinkline tvora, tačiau vienas sklypo kraštas yra labai nestabiliam grunte (netoli yra upė). Ką jūs galėtumėte pasiūlyti tokiu atveju ir kokie gal būti pavojai jau pastatytai tvorai?

UAB Defensas atsako:
Sveiki,

Yra du nestabiliu gruntu tipai:

1. Kada gruntas yra durpe.
2. Kada yra status plaunamas skardis.

Pirmu atveju siulom grezti/kasti kuo platesne ir gilesne duobe. Stulpa i betona leisti ne 50 cm. kaip rekomenduoja tvoru gamintojai, o min. 80 cm., duobes gyli daryti apie 1- 1,2 metro Jei grunto pavirsius "skystas" duobes plotis turetu buti min. 35 cm plocio, nes kitu atveju tempiamas tinklas gali islauzyti betono sieneles.

Antru atveju skardzio plovima galima sustabdyti betonuojant atramine siena ir i ja tuo paciu ibetonuoti tvoros stulpus.

Pavojai: Pirmu atveju po ziemos gali buti iskelti stulpai su visu betonu arba isversti stulpai luzus betonui, o antru atveju slenkant gruntui nuslinks ir stulpai..

 
<< Atgal